אוקטובר 19, 2018

לוח מודעות

סגור טופס

צור קשר

Security Image

רענן

אתה נמצא בקבוצת תינוקיה  [החלף קבוצה]

ברוכים הבאים לגן עלעלים- גן ילדים בהוד השרון 1.5 עד 3.5

 
 
בשביל כולנו, הורים, ילדים, סבתות,סבים אורחים וצוות, פתחנו את אתר אינטרנט זה.
באתר תוכלו למצוא מידע על הפעילויות בגן, לראות תמונות וסרטונים של ילדכם, להוריד דפי צביעה, שירונים, שירים שנלמדו בגן, דפי קשר ועוד דברים מעניינים רבים...
 
 
מקווים שתיהנו.
 
 גן הילדים - גן עלעלים
הוקם באהבה ומופעל באהבה על ידי אנשים אוהבים ושמחים
אנו כולנו - ילדים, הורים וצוות מרכיבים יחד משפחה גדולה הגרה ברחוב הירדן 4א' בהוד השרון.
בבית גן עלעלים מגדלים ילדים בריאים נפשית ופיזית. בגן תומכים, מחבקים,אוכלים צוחקים ומתבוננים. דואגים לסביבה על ידי מיחזור, מקדישים זמן להתבוננות ולמידה של הסובב אותנו
בגן קבוצה אחת רב-גילאית לילדים מגיל שנה וחצי  עד ארבע  בספטמבר) 
הגן פועל בבית גדול (125 מ"ר) וגינה גדולה (350 מ"ר).
בית הגן מחולק לחדרי נושא - סלון, מטבח, מוזיקה, קוביות, ספרייה, מוטוריקה, יצירה.
גינת הגן כוללת ,פעילויות מוטוריות, בית עץ, עצי פרי, מגלשות, נדנדות, ארגז חול  ועוד.
הפעילות בגן עלעלים משלבת עבודה בקבוצות קטנות, מפגשים משותפים, עבודה פרטנית ומשחק חופשי (צעירים עם יותר הכוונה) עם תחומי עניין מגוונים המאפשרים לכל ילד את הבחירה על פי העדפותיו.
בגן משולבים חוגים, פעילות תנועתית, התנסות בבישול ואפייה, הכרות עם חומרים מגוונים, חשיפה למוזיקה מסוגים שונים, קרבה הנאה וכבוד לטבע ולסביבה.
בגן עלעלים שמים דגש מיוחד על ערכים מעולם היוגה: אהבה, חמלה, אמת,קבלה ונתינה, כבוד, התבוננות, הכלה,עבודת צוות וגמישות. היוגה משמעה לקשור, לצרף, לאחד ולשתף. ערכים אלו באים לידי ביטוי בגן, הן ברמה האישית של כל ילד והן ברמה הסביבתית.
הצרכים הבסיסיים להתפתחות הילד הם מזון, מים, היגיינה, חום, אהבה ומגע וברגע שנמלא צרכים אלה, נספק לילד ביטחון בסיסי בכדי שיהיה פנוי לפיתוח הרגש, האינטלקט, החושים והגוף.
כל ילד נולד עם היכולת והרצון ללמוד, אם אין דבר העומד בדרכו להתפתח, ללמוד וליהנות. כל למידה המשלבת הנאה ומועברת דרך החושים היא למידה אפקטיבית.
מטרת הפעילות בגן עלעלים היא שילוב צרכי הילד לגיבוש העצמי, לפיתוח החושים יחד עם צרכי העולם המציאותי (נורמות, חוקים וגבולות). הגן הוא למעשה החיים במיקרו, והילד ייצא לעולם עם מטען שירכוש מתוך אלה.
סדר היום הקבוע והמובנה הינו תנאי הכרחי לביטחונו של הילד, אך בתוך המסגרת המובנית ניתן לילד מרחב פעילות שבמסגרתו יבטא את אישיותו הייחודית ויפתח אותה.
צוות גן עלעלים מורכב מ2 גננות מיקצועיות מור ואסנת ו 4 אנשי צוות נוספים  מקצועיים בעלי נשמה גדולה אוהבת  ו ניסיון רב בעבודה עם ילדים.
ליצירת קשר:
עוזי- 052-2955449
מור - 050-6464704
גן - 09-7401466 
הירדן 4א' הוד השרון
 
 

 גן הוד השרון, גן ילדים בהוד השרון, גן בהוד השרון, גן ילדים בהוד השרון

JDesign כל הזכויות שמורות לחברת © ganenu.co.il גננו - אתרי אינטרנט לגני ילדים